حرفه ای ترین میزبان در ارائه خدمات هاست سرویس و برنامه های سازمانی و شرکت تان از جمله میل سرور و CRM و انواع سیستم های ارتباط با مشتریان و حتی نرم افزاری های پابلیک و جنرال خود را با خرید VPS سرور مجازی Virtual Private Server از پال نت هاست، شرکت تخصصی ارائه دهنده خدمات هاستینگ و میزبانی در داخل ایران و اجاره Hosting معتبر خارج از کشور تهیه نمایید.

سرور مجازی vps چیست؟
سرور مجازی vps عملکردی شبیه یک سرور اختصاصی Dedicated Server ارائه می دهد ولی سرورهای مجازی بصورت جداگانه و با هم بر روی یک سرور فیزیکی مستقل قرار می گیرند. به عبارت بهتر، با استفاده از تکنولوژی های خاص مثل Vmware و Citrix و Microsoft و با بهره گیری از سخت افزارهای بسیار قوی و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین VPS با امکانات یکسان یا متفاوت تقسیم می شود.
سرور مجازی vps عملکردی شبیه یک سرور اختصاصی Dedicated Server ارائه می دهد ولی سرورهای مجازی بصورت جداگانه و با هم بر روی یک سرور فیزیکی مستقل قرار می گیرند
مدیریت منابع بر روی سرورهای مجازی vps به چه شکل است؟
هر VPS یا سرور مجازی بنا به تعریف اولیه، سهم خاصی از منابع سرور از قبیل پردازنده، حافظه اصلی، فضای هارد دیسک، پهنای باند و... را در اختیار خواهد داشت. به عنوان مثال، یک VPS می تواند ۵۱۲ مگابایت از ۸
گیگابایت حافظه اصلی سرور را به صورت تضمین شده به همراه ۵۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی و ۵۰۰ گیگابایت پهنای باند ماهیانه داشته باشد. این بدین معنا است که صرفنظر از میزان مصرف سایر VPS های موجود بر روی سرور، VPS مورد مثال ما تحت هر شرایطی به ۵۱۲ مگابایت از حافظه اصلی سرور دسترسی خواهد داشت.

چه نوع سیستم عاملی بر روی سرور مجازی نصب می شود؟
هر VPS به طور کاملاً جداگانه عـمـل می کنـد در نتیجـه VPS هـای موجود بر روی یک سـرور می توانند از سیستم عامل های متفاوت و نرم افزارهای مختلف و نسخه های متفاوتی استفاده نمایند. بر فرض یک
VPS دارای لینوکس Fedora، دیگری دارای CentOS به عنوان سیستم عامل های سـرور خواهند بود. همین امر در رابطه با VPS های با سـیسـتـم عامل وینـدوز نیـز صادق می باشد. همچنین تعریف Name Server های اختصاصی ، نصب نرم افزارهایی چون ASP, PHP , MySQL , .NET و سایر برنامه ها با هر نسخه ای که بخواهید، نصب و اجرای کلیه برنامه ها، DLL ها، ... بطور کامل در کنترل و اختیار هر مشترک می باشد.

مهمترین مزایای استفاده از VPS ها در مقایسه با سایر سرویس های میزبانی:
- هزینه بسیار کمتر VPS ها نسبت به سرورهای اختصاصی
- استقلال عملکرد و دسترسی بالاتر نسبت به سرویس های نمایندگی (Resseller/Shared Hosting)
- هزینه VPS ها در اغلب موارد یک پنجم تا یک دهم هزینـه سـرور های اختصاصـی است
- تمامی امکانات سرورهای اختصاصی را دارا می باشد.
- هر VPS میتواند به تعداد دلخواه IP معتبر اختصاصی نیز داشته باشد.
در مجموع از دید کاربر، VPS دقیقا مانند یک سرور اختصاصی بوده و کاربر به هیچ عنوان تفاوتی را در نحوه عملکرد و کیفیت خدمات این دو مشاهده نمی کند.

امکاناتی که سرور مجازی vps پال نت هاست در اختیارتان قرار می دهد:
موقعیت سرور مجازی خریداری شده در داخل کشور در دیتاسنتر پال نت در ایران و محل فیزیکی VPS خارجی در هاستینگهای معتبر خارج از کشور و در اروپا و آمریکا و کانادا می باشد. بسته به نوع سرور مجازی ای که تهیه می نمایید از فضای هارد و مقدار رم و تعداد Vcpu و Core و ترافیک ماهیانه نامحدود با امکان ارتقا آنی منابع و تخصیص منابع کاملا اختصاصی بهره مند می شوید.
تعداد IP اختصاصی 1 عدد با کارت شبکه Gps و پنل مدیریت سرور بهمراه سرویس بک آپ رایگان ماهیانه (روزانه و هفتگی شامل هزینه است) که با خدمات رایگان امنیت سرورها و سرویس ها با فایروال قدرتمند ASA Cisco در دیتاسنتر پال نت و هاستینگ های خارجی در حد مطلوبی ارائه می گردد.Thursday, November 29, 2018

« بازگشت